Loader
x

Biogrāfija

L.V. /Lauris Valters/

Lauris ValtersDzimis 1984. gada 24. martā Saldū . Bērnību un pusaudža gadus dzīvojis Kurzemē , kur arī mācījies, pabeidzis Brocēnu vidusskolu un Saldus mūzikas skolas klavieru klasi . 2000. gadā kopā ar saviem vidusskolas biedriem nodibināja grupu “ēnas” ar kuru saistās mūziķa daiļrades 12 gadi ! Grupa “ēnas” izdeva gan veiksmīgu albumu, gan arī vairākus atpazīstamus singlus, kā , piemēram, “Beautiful Morning”, “Neprātīgais” , “Ar skaistām frāzēm” , “Seven” , u.c. , kā arī mūzicēja dažādos Latvijas mūzikas klubos, festivālos un cita veida pasākumos – festivālos “Summer Sound” , “Fono Fest” , “Saldus saule” , “Bildes” , mūzikas klubos – “Fontaine Palace” (Liepājā) , LMA Studentu klubs (Rīga) “Četri balti krekli” (Rīga) , Jelgavas krekli, u.c., kā arī pasākumos Igaunijā , Lietuvā, Krievijā .

Šobrīd Lauris Valters ir izveidojis savu muzikālo apvienību L.V. / NeParasts Bars , kurā tiek izpildīti paša L.Valtera skaņdarbi, kā arī viņa tēva Egona Valtera kompozīcijas ! Lauris bieži vien uzstājas arī viens pats, sevi pavadot uz ģitāras vai klavierēm ! Izdoti vairāki singli – “Tur un Te, “Būtu Tā Vērts” (kopā ar Aiju Andrejevu) un “Ziemassvētki manā ielā”, “Manā pasaulē” , “Vieglums Neaprakstāms” , “7Angels” , “Brieži dejo”, “Nāc, šonakt aizbēgsim!”. Pēdējo 2 gadu laikā ir sniegti daudzi skanīgi koncerti dažādās Latvijas pilsētās (Rīgā, Saldū, Lielvārdē, Ķegumā Krāslavā, Bruknā, u.c.) ! Pēdējo gadu laikā ir sarakstīts arī krietni daudz dzejoļu !

L.Valters raksta arī dzejoļus, daudzi no tiem tiek izmantoti kā dziesmu teksti gan viņa paša dziesmām, gan arī citu mākslinieku kompozīcijās!

Vēl var pieminēt to, ka 2013. gadā pavasarī L.Valteru piedalīties Eirovīzijas finālā Zviedrijā (Malmē) uzaicināja grupa “PeR” , mūziķis šim aicinājumam piekrita un kopā ar R. Eilandu, E.Rasmani un J.Kovaikov pārstāvēju Latviju !

Jau divus gadus L.Valters strādā arī Latvijas radio 5 kanālā, jeb Pieci.lv, kur vada savu programmu “Pieci Retro”.

 


L.V. / NeParasts Bars

Tā ir komponista , dziedātāja Laura Valtera (12 gadus bijis grupas “ēnas” solists) veidota muzikāla apvienība , kurā darbojās ļoti īpaši, pozitīvi un muzikāli cilvēki ! Ritma meistara Mārtiņš Miļevskis (Pūtēju orķestris “Rīga” , “Astro’n’out” , Goran Gora , savulaik “ēnas”, u.c. ) ; skanīgi dzidrās balss īpašniece Kate Pāvula (savulaik muzicēja “Sus Dungo” , “The Sound Poets” šobrīd uzstājas kopā ar Goran Gora , u.c. ) , zemo frekvenču meistars Jānis Olekšs (kontrabass, bass) (“Laime Pilnīga”, “Otra Puse”, savulaik arī “ēnas”, u.c.) , kā arī lieliskais saksafona spēles pavēlnieks Uldis Veigurs !

Šobrīd ir izveidota ļoti interesanta, krāsaina programma ar aptuveni 20 kompozīcijām (daļa no tām ir Laura tēta Egona Valtera dziesmas ar dažādu dzjenieku vārdiem – Klāva Elsberga, Astrīdes Ivaskas , Knuta Skujenieka, u.c. , kā arī lielākā daļa dziesmu paša Laura Valtera komponētas ) !

Šobrīd ir izdoti jau vairāki singli – “Tur un Te, “Būtu Tā Vērts” (kopā ar Aiju Andrejevu) un “Ziemassvētki manā ielā”, “Manā pasaulē” , “7 Angels” , “Vieglums Neaprakstāms” , “Brieži dejo”, “Nāc, šonakt aizbēgsim!” ! Un viss virzās uz albumu .. pavisam drīz ! Muzicējam festvālos, baznīcās, kafejnīcās, svētkos un arī darba dienās , kad vien sirds vēlās un ir cilvēki, kuri klausās un sadzird!

L.V.
Marchello
Olekšs

Dziedošais dziesminieks : L.V. /Lauris Valters/ (vokāls ; klavieres ; ģitāra)

dzīve ir mūzika, skaista dziesma , kuru dziedāt ir gods un patīkams uzdevums . daru to no sirds un cenšos nokļūt līdz klausītāju sirdīm ! Lai Top un lai gaišs ir tas ceļš pa kuru ejam !


Ritma meistars : Mārtiņš Miļevskis (bungas /perkusijas)

ļoti sabiedrisks, enerģisks, un draudzīgs. mūziķis, kuram ir ļoti īpaša skaņas izjūta un visur, kur viņš piedālās mūzika iegūst brīnišķīgu pulsu jeb “asinsriti” ! sava amata Meistars


Zemo frekvenču meistars : Jānis Olekšs : (kontrabass/ bass)

mūziķis, kurš ļoti mīl to, ko viņš dara un pievieno skanējumam zemo frekvenču garšu . atbildība, godīgums, precizitāte un draudzīgums ir vārdi , kuri visvairāk raksturo Jāni .


Kate
Uldis Veigurs
10856821_10152669745218051_5339507095327103488_o

Skanīgi dzidrā   : Kate Pāvula (vokāls)

vienmēr smaidošā un gaisīgā, kuras balss īpašais tembrs un skanējums pievieno kompozīcijām dzidrumu un vieglumu ! mūsu dzīvsudrabs !

Plūstošo sajūtu iekrāsotājs : Uldis Veigurs (saksafons/klavieres)

talantīgs un daudzpusīgs mūziķis, kurš vienmēr cenšās pilnveidoties un atklāk jaunus plašumus . kopīgajam skanējumam piesķir ļoti svarīgus skaņu elementus, viņš ir kā gleznotājs mūzikā

Idejas, sarunas un plāni : Kristīne Pleša (menedžments)

bezbailīga, enerģiska un komunikabla! plāno un veido, tā vienkārši, tieši un cilvēcīgi !